O společnosti

Společnost AUTOCENTRUM Dojáček má své hlavní sídlo v rozsáhlém autoopravárenském komplexu ve Vršovicích, který je znám již několika generacím. Tento komplex vznikl v roce 1926 za účelem oprav motorových vozidel pro potřeby tehdejšího ministerstva pošt. Po skončení druhé světové války a po znárodnění zde velmi dlouho sídlila opravna ČSAO. Opravovaly se zde převážně nákladní vozy AVIA a Škoda 1203.

Po listopadu 1989 se nikomu do rekonstrukce značně rozsáhlého a velmi zanedbaného komplexu nechtělo. Na podzim roku 1992 v rámci privatizace vyšel nejlépe projekt společnosti DOSL, s.r.o., která následně areál převzala. V čele společnosti DOSL, s.r.o. stanul pan Karel Dojáček, který se rozhodl využít své bohaté zkušenosti v opravárenství. Navíc měl a má k motorismu hluboký vztah, jelikož byl v minulosti znám jako úspěšný soutěžní jezdec.

Od 1. ledna 1994 nese společnost název AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o.. Karel Dojáček vytvořil projekt modernizace komplexu s účelným využitím stávajících a výstavbou nových budov. Novostavba z roku 2001, dominanta v okolí, je pýchou celého areálu. Architektonicky je velice zajímavá a snoubí se zde moderní stavební prvky.

Společnost AUTOCENTRUM Dojáček se v následujícím období stala ikonou v prodeji a servisních službách automobilů značky Fiat v ČR. Pro zlepšení služeb a nabídky bylo otevřeno další prodejní místo na Vršovické ulici.

Pak následovalo rozšíření o novou značku CITROËN, která se v současné době dynamicky rozvíjí a nabízí širokou paletu osobních a užitkových vozů této značky. Servis společnost AUTOCENTRUM Dojáček byl postupně rozšířen o značky Chevrolet, Saab, Opel, Alfa Romeo, VW, Bosch, Jeep, Lancia, Dodge a Chrysler. Zároveň byla nabídka rozšířena o prodej skútrů, motocyklů a čtyřkolek značky Kymco.

V roce 2022 přijímáme novou výzvu a stáváme se autorizovaným servisním a prodejním partnerem značky Hyundai. Zatímco jiní hovoří o svých plánech v oblasti udržitelné mobility, výsledky společnosti Hyundai jsou vidět přímo na silnicích. Od čistě elektrického průkopníka v podobě modelu IONIQ, přes kompaktní evropské SUV , až k revolučnímu IONIQ 5 či vodíkovému modelu NEXO. Ani zde však nezastavíme. Elektromobilita přichází. Kráčíme vpřed.

Hlavním cílem společnosti AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. je spokojený zákazník. Profesionální přístup a ochota jsou u nás samozřejmostí.

Naše motto zní: Osvědčená kvalita za dobrou cenu!